Rychlý kontakt:

Telefon:

Ing. Pekárek: 246 083 255
Ing. Suchánková: 246 083 256
p. Hlaváček: 246 083 257
sekretariát: 246 083 258

E-mail: info@vymeniky.cz


Více kontaktů >

Elektroohřevy bazénu

Další možností jak ohřívat bazén je elektroohřev. V zásadě se jedná o "rychlovarnou" elektrickou spirálu z nerezu nebo Titanu o výkonu od 3 do 21 kW.

elektrický ohřívač Evolution

Námi nabízený elektrický ohřívač Evolution je jedním z nejlepších elektroohřevů které jsou v současné době na trhu k dispozici. Je vhodný pro všechny druhy bazénů, od malých dětských bazénků až po velké zahradní bazény.Všechny varianty modelu Evolution jsou osazeny průtokovým spínačem,kontrolním termostatem,bezpečnostním termostatem pro případ přehřátí a sadou pro jednoduchou a rychlou instalaci.

Modely Evolution v titanovém provedení jsou nejvhodnější pro slanou a agresivní bazénovou vodu.Vzhledem k vysoké kvalitě materiálu je zajištěna dlouhodobá životnost i při vysoké koncentraci chlóru. Další výhodou je možnost použití s jakoukoliv úpravnou vody například s elektro-chemickými solinátory. Díky titanovému provedení nedochází ke korozi a tudíž je zajištěna 100% funkčnost.

Každý ohřívač musí být v elektrické soustavě nainstalován za proudovým chráničem.Elektrické ohřevy od naší firmy, spolehlivě zajistí nejen požadovaný komfort a stálou teplotu vody ale také jednodouchou obsluhu a instalaci.

Evolution je tou správnou volbou, pokud chcete kvalitní výrobek z nejlepšího materiálu za rozumnou cenu.

Pokud máte jakékoliv otázky, prosím kontaktujte nás na info@vymeniky.cz.